Vi i Hammarby Ishockeyförening är extremt stolta över våra sponsorer. En av alla dessa är TA TAG – Massage. Dessa får våra spelare i form till varje match och träning. Nu kommer de med ett erbjudande till dig.
I Elite Rehabs lokaler på Katarina Bangata 57 håller Anders Friberg på TA TAG – Massage till. Han har hjälpt Hammarby Hockey under ett par säsonger med massage och rehabilitering. Nu skänker han 20% av behandlingen om man bokar in en massage hos TA TAG till Hammarby Hockey. Ange kod: 1921 vid bokning.
Anders driver även privatträning i simning.
”Simning för dig som önskar hjälp med teknik och eller träningsupplägg inför ett triathlon, swinrun eller öppet vattenlopp. Även för dig som söker en skonsam motionsform, då jag med min kompetens som massageterapeut och bakgrund som simtränare, kan vägleda dig mot en rolig, stärkande och skonsam träning.”
Dessutom erbjuder han 15% rabatt på http://www.sportextreme.com/
Ange koden: TA TAG
Några prisförslag
Klassisk svensk massage
30 min – 450 :- (90:- till Hammarby)
60 min – 650:- (130:- till Hammarby)
Simträning
1 person 55 minuter – 650;- (130:- till Hammarby)
2 personer 55 minuter – 950:- (190;- till Hammarby)
Vi använder oss av cookies för att garantera dig den bästa upplevelsen av vår hemsida. Genom att fortsätta använda vår hemsida så accepterar du detta.
Mer info