Resultat 2014/2015

Resultat 2014/2015

Onsdag 20/8 19.00 Vegahallen
Tierps HK – Hammarby 0-2, träningsmatch

Söndag 24/8 16.00 Weidermans Buss Arena
IFK Kumla – Hammarby 2-5, träningsmatch

Onsdag 27/8 19.00 LW-hallen
Hammarby – IFK Kumla 1-4, träningsmatch

Lördag 30/8 14.00 Bredstorpshallen
Tranås AIF – Hammarby 4-0, träningsmatch

Söndag 31/8 15.00 LW-hallen
Hammarby – IFK Arboga Hockey 5-1, träningsmatch

Lördag 6/9 15.00 LW-hallen
Hammarby – Hudiksvalls HC 5-3, träningsmatch

Söndag 7/9 16.00 Plivit Trade Hallen
Västerviks IK – Hammarby 2-1 (efter straffar), träningsmatch

Onsdag 10/9 19.00 LW-hallen
Hammarby – IFK Kumla 4-3 (efter straffar), träningsmatch

Söndag 14/9 14.00 LW-hallen
Hammarby – Tranås AIF 4-8, träningsmatch

Söndag 21/9 15.00 Hovet
Hammarby – Visby/Roma HK 2-4, HockeyEttan Östra

Onsdag 24/9 19.00 Björkängshallen
Huddinge IK – Hammarby 4-2, HockeyEttan Östra

Söndag 28/9 16.00 Vallentuna Ishall
Vallentuna BK – Hammarby 3-4 (efter förlängning), HockeyEttan Östra

Onsdag 1/10 19.00 LW-hallen
Hammarby – Haninge Anchors HC 2-3, HockeyEttan Östra

Söndag 5/10 16.00 Bahcohallen
Enköpings SK HK – Hammarby 3-2, HockeyEttan Östra

Onsdag 8/10 19.00 LW-hallen
Hammarby – Wings HC 4-0, HockeyEttan Östra

Söndag 12/10 16.00 Åkers ishall
Åker/Strängnäs HC – Hammarby 2-0, HockeyEttan Östra

Onsdag 15/10 19.00 LW-hallen
Hammarby – Värmdö HC 2-3, HockeyEttan Östra

Söndag 19/10 16.00 Glysishallen
Hudiksvalls HC – Hammarby 5-1, HockeyEttan Östra

Onsdag 22/10 19.00 LW-hallen
Hammarby – Tierps HK 1-6, HockeyEttan Östra

Lördag 25/10 16.00 LW-hallen
Hammarby – Huddinge IK 2-3 (efter förlängning), HockeyEttan Östra

Onsdag 29/10 19.00 Vilundaparkens ishall
Väsby IK HK – Hammarby 4-3, HockeyEttan Östra

Fredag 7/11 19.00 Visby ishall
Visby/Roma HK – Hammarby 4-3 (efter förlängning), HockeyEttan Östra

Söndag 9/11 16.00 Torvalla ishall
Haninge Anchors HC – Hammarby 2-5, HockeyEttan Östra

Söndag 16/11 16.00 Pinbackshallen
Wings HC – Hammarby 5-1, HockeyEttan Östra

Onsdag 19/11 19.00 LW-hallen
Hammarby – Enköpings SK HK 3-1, HockeyEttan Östra

Söndag 23/11 16.00 Ekhallen
Värmdö HC – Hammarby 4-3, HockeyEttan Östra

Onsdag 26/11 19.00 LW-hallen
Hammarby – Åker/Strängnäs HC 4-3, HockeyEttan Östra

Lördag 29/11 17.00 LW-hallen
Hammarby – Väsby IK HK 4-1, HockeyEttan Östra

Onsdag 3/12 19.00 Vegahallen
Tierps HK – Hammarby 3-4, HockeyEttan Östra

Fredag 5/12 19:00 LW-hallen
Hammarby – Vallentuna 5-0, HockeyEttan Östra

Fredag 12/12 19.00 LW-hallen
Hammarby – Hudiksvalls HC 3-1, HockeyEttan Östra

Lördag 27/12 16.00 LW-hallen
Hammarby – Vallentuna BK 4-2, HockeyEttan Östra vår

Måndag 29/12 19.00 Vegahallen
Tierps HK – Hammarby 2-3, HockeyEttan Östra vår

Lördag 3/1 16.00 LW-hallen
Hammarby – Enköpings SK HK 1-2, HockeyEttan Östra vår

Onsdag 7/1 19.00 Torvalla Ishall
Haninge Anchors HC – Hammarby 2-1 (efter straffar), HockeyEttan Östra vår

Söndag 11/1 16.00 Vilundaparkens Ishall
Väsby IK HK – Hammarby 1-5, HockeyEttan Östra vår

Onsdag 14/1 19.00 LW-hallen
Hammarby – Åker/Strängnäs HC 3-4, HockeyEttan Östra vår

Söndag 18/1 16.00 Ekhallen
Värmdö HC – Hammarby 1-3, HockeyEttan Östra vår

Söndag 25/1 16.00 Vallentuna Ishall
Vallentuna BK – Hammarby 5-4, HockeyEttan Östra vår

Onsdag 28/1 19.00 LW-hallen
Hammarby – Tierps HK 4-2, HockeyEttan Östra vår

Söndag 1/2 16.00 Bahcohallen
Enköpings SK HK – Hammarby 4-2, HockeyEttan Östra vår

Onsdag 4/2 19.00 LW-hallen
Hammarby – Haninge Anchors HC 2-1, HockeyEttan Östra vår

Lördag 7/2 17.00 Hovet (BAJENKVÄLLEN 2015)
Hammarby – Väsby IK HK 2-4, HockeyEttan Östra vår

Onsdag 11/2 19.00 Åkers Ishall
Åker/Strängnäs HC – Hammarby 3-0, HockeyEttan Östra vår

Söndag 15/2 16.00 LW-hallen
Hammarby – Värmdö HC 2-6, HockeyEttan Östra vår

Herr

-

HOCKEYTVÅAN FORTS ÖSTRA B

Hammarby IF - EJ FASTSTÄLLT

lördag 31 december
23:59 EJ FASTSTÄLLT

Dam

-

Damettan Östra

Almtuna IS - Hammarby IF

lördag 31 december
00:05 Upplands Bilforum Arena

J20

-

J20 DIV 1 ÖSTRA B FORTS

Hammarby IF - EJ FASTSTÄLLT

lördag 31 december
23:59 EJ FASTSTÄLLT

J18

-

J18 Div 1 Östra C

Älta IF - Hammarby IF

onsdag 30 november
20:00 Ältahallen

DamJunior

-

DAMJUNIOR REGION ÖST

Sollentuna HC - Hammarby IF

lördag 3 december
17:30 SVEAB Arena

Herr

6 - 2

HOCKEYTVÅAN ÖSTRA B

Haninge Anchors HC - Hammarby IF

fredag 25 november
19:00 Torvalla Ishall

Dam

2 - 0

Damettan Östra

Hammarby IF - Haninge Anchors HC

onsdag 23 november
19:30 Zinkensdamms IP

J20

4 - 5

J20 DIV 1 ÖSTRA B

Flemingsbergs IK - Hammarby IF

lördag 26 november
17:00 Visättra Ishall

J18

3 - 2

J18 Div 1 Östra C

Tyresö Hanviken Hockey - Hammarby IF

söndag 20 november
17:30 Tyresö Ishall

DamJunior

DAMJUNIOR REGION ÖST

Linköping HC - Hammarby IF

söndag 27 november
14:00 Arena Grosvad